Balandžio 29 dieną, penktadienį,  vyko renginys, skirtas Motinos dienai paminėti. Renginio idėja – laiškas Mamai. Mokiniai, esantys scenoje, rašė laiškus, kurių turinį įgarsino kiti mokiniai. Žodžiais apsakyti būtų sunku, o galbūt išvis neįmanoma, nes jų neužtektų, mokiniai rašė apie tai, kokia Mama yra svarbi, apie kiekvieną kartu praleistą akimirką, kurios yra labai reikšmingos. Kiekviena klasė paruošė po pasirodymą: vieni šoko, kiti dainavo, o dar kiti ir deklamavo. Renginyje vyravo šventinė nuotaika, nors ir buvo galima pastebėti prieš pasirodymus, kad mokiniai jaudinasi, tačiau viena buvo aišku – kiekvienas scenoje stengėsi išreikšti didžiulę meilę Mamai. Mama yra tas žmogus, kuris linki mums geriausios kloties visur ir visada. Mama – daugiau nei dangus, daugiau nei saulės spindulys. Pasistenkime nepamiršti  kasdien apkabinti savo Mamos ir ištarti: ,,Mama, ačiū, jog esi šalia manęs”.

Ina Klimavičiūtė, III klasės mokinė