Minime Kovo 11- ąją

Laikas matuojamas įvykiais:  ką tik minėjome Vasario 16- ąją, o štai jau ir Kovo 11- oji. Tai- šventės seserys.

Vasarį Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarams vietoj gėlių puokštės žiemą gimnazistai dovanojo žodžius, pasakytus prie Vinco Kudirkos paminklo.

Šiandien, kai bundančioje gamtoje skamba pirmieji pavasario balsai, minime kitą džiugią datą- trisdešimt trejus Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo metus.

„Tėvyne, tu – langas, per amžius šviesus“, – Lietuvą sveikino ketvirtokė Jurga. Ir ne tik ji – didelis būrys gimnazijos mokinių, didelių ir mažų, miestelio bendruomenei dovanojo šventinį koncertą. Skaitovai „vartė“ istorijos puslapius, mintimis vedė į Lietuvos Laimės žiburį- 1990- ųjų kovo 11- ąją. Linksmai skambėjo „tėvynės dainos, tos malonios“, smagiai sukosi šokėjų poros…

Džiugu, kad gimnazijoje yra tiek daug menui neabejingų mokinių, kurie neskaičiuodami valandų ruošėsi koncertui, norėdami nudžiuginti miestelio žmones, kartu pasidžiaugti visiems brangia švente.

Straipsnio autorė: Vaida Pašiūnienė, mokytoja