Aktyviausia rajono jaunimo savanorė

2022 metų rudenį Jaunimo reikalų taryba iš daugiau nei 40 pasiūlytų pretendentų atrinko ir savivaldybės tarybai pasiūlė apdovanoti aktyviausius jaunimo savanorius, organizacijas, išskirti iniciatyvas ar renginius. Šį šeštadienį buvo apdovanoti geriausi iš geriausių.

Tarp apdovanotųjų ir mūsų gimnazijos II klasės mokinė Ugnė Kažemėkaitytė -Šakių rajono mokinių tarybos savanorė, dirbanti su mokyklų savivaldomis, savanoriavusi Klimato muziejuje, kur kartu su komanda aptarnavo beveik 2 tūkstančius lankytojų Šakiuose. Laisvalaikiu Ugnė aktyviai dalyvauja miestelio bendruomenės renginiuose, savanoriškai prisideda prie mokyklos, kultūros centro bei muziejaus rengiamų veiklų, švenčių organizavimo bei įgyvendinimo.

Džiaugiamės ir didžiuojamės Ugne!

Socialinė pedagogė Rima Stepaitienė

Nuotraukos iš Šakių rajono Mero E.Pilypaičio archyvo