TARPTAUTINĖ JUDUMO SAVAITĖ

Tarptautinė Judumo savaitė Kudirkos Naumiesčio ikimokyklinio ugdymo įstaigoje jau tapo tradicine. Kelinti metai iš eilės bendruomenė energingai įsijungia į renginius, kuriais siekiama jau rugsėjo mėnesį parodyti vaikams, pedagogams bei tėvams, kaip svarbu judėti, būti fiziškai aktyviais, nepamiršti sporto teikiamo džiaugsmo ištisus metus.

Pirmadienio rytas prasidėjo pedagogėms pasitinkant vaikus darželio kieme. Buvo kviečiama žaisti: žaidimus, estafetes, bėgioti, žingsniuoti „šimtą“ žingsnelių po kiemelį. Veiklų metu vaikai lavino vikrumą, šoklumą ir matematinius gebėjimus. Antradienio rytas sukvietė vaikučius ir darbuotojas į bendrą mankštą, kurią pravedė auklėtojos Rasuolė ir Renata. Padedant muzikos vadovui Aurelijui visi mankštinosi skambant muzikai: „Ąžuolo mankšta“, „Ančiukų šokis“ bei „Flinto mankšta“.  Dviračių dieną važinėdami vaikai paspirtukais, dviratukais, mokėsi važiuoti saugiai, saugoti save ir kitus. Antroje savaitės pusėje gerų emocijų buvo patirta sportuojant, žaidžiant žaidimus su ,,rytų menų meistre Čian ” – Kristina iš bibliotekos. Savaitė buvo užbaigta klausant visuomenės sveikatos specialistės Benitos naudingų patarimų apie sveiką gyvenseną, žmogaus sandarą. Už aktyvų dalyvavimą vaikučiai buvo apdovanoti prizais.

Visas dienas aktyviai, noriai, linksmai  judėjo: „Saulutės“, „Zuikučių“, „Paukšteliu“ ir „Pelėdžiukų“ grupių vaikai bei mokytojos:  Renata,  Elė, Audronė, Rasa, Anelė, Rasuolė.

Mokytoja Rasuolė Tarnauskienė

Nuotraukos autorės.