Mažoji antrųjų užsienio kalbų olimpiada

Kovo mėn.17d. Šakių ,,Žiburio ” gimnazijoje įvyko Mažoji antrųjų užsienio kalbų olimpiada (8-9 klasių mokiniams). Džiaugiamės, kad buvo sulaukta nelabai gausaus, bet tikrai gerai pasiruošusių mokinių būrio. Šių metų olimpiados naujovė – kalbėjimo užduotys. Mokiniai jaudinosi, bet komisijos manymu, rezultatai pranoko lūkesčius. Noriu padėkoti visiems mūsų gimnazijos mokiniams, kurie priėmė iššūkį ir atstovavo V. Kudirkos gimnaziją. Manyčiau, kad svarbu dalyvauti olimpiniu principu. Ugnė Kažemėkaitytė tapo antrosios vietos, Vytis Brazaitis trečiosios vietos laimėtojais (rusų kalba, devintokai ) Aštuntokė Giedrė Tutlytė užėmė trečiąją vietą tarp aštuntokų (vokiečių kalba), mokytoja M. Simanavičienė. Dominykas Klevinskas labai gerai pasirodė rusų kalbos kalbėjimo užduotyje. Sveikinu visus.

 

 

Irena Dimšaitė-Cirtautienė