Gegužės 25 dieną 23 mūsų  gimnazijos abiturientams nuskambėjo paskutinis skambutis. Visi juos ne tik sveikino, bet ir linkėjo sėkmės, laikant  brandos egzaminus.

„Tai šventė, kurioje nežinia, kokių emocijų daugiau: liūdesio ar džiaugsmo. Gal vis tik daugiausia svajonių, o svajonės visada teikia džiugesio. Taip, reikia drąsos joms įgyvendinti. Atkaklumo. Kartais patarimų ir pagalbos. Bet labiausiai – laisvės. Laisvės daryti, ko labiausiai trokštate. Galbūt tik pabandyti. Vėl ir vėl, iš naujo – kiek reikės, kol atrasite savo kelią. Taigi svajokite, eikite pirmyn, kurkite gražesnę Lietuvą ir geresnį pasaulį“, – sakoma švietimo, mokslo ir sporto ministrės Jurgitos Šiugždinienės sveikinime.   

      Šią dieną  abiturientams daug kas vyko paskutinį kartą  tai  paskutinė istorijos pamoka  dr, Vinco Kudirkos muziejuje, atsisveikinimas su pirmąja mokytoja Gražina Žemaitiene. Ilgai įsimins paskutinė pamoka su klasės vadove Vaida Pašiūniene, kurios metu abiturientai rašė laišką gimnazijai, bei paskutinis susitikimas su gimnazijos mokytojais ir pirmokėliais aktų salėje.

 

Nuotraukos mokytojų R. Abromo ir I.Pečiulienės