Balandžio 29 dienos rytą šventiškai papuoštas mūsų įstaigos kiemas laukė ugdytinių ir jų mamyčių. Įvairiose darželio erdvėse taip pat puikavosi ir vaikų kartu su mokytojomis gaminti bei įvairiomis technikomis dekoruoti veidrodžiai. Šiemet tradiciškai prisijungėme prie Kauno menų darželio „Etiudas“ paskelbto ir jau tarptautiniu tapusio projekto, skirto paminėti Motinos dieną „Mamos veidrodis“.

Į gausiai ugdytinių ir jų mamyčių prisirinkusį kiemą atkeliavo renginio vedančioji mokytoja – Laumė su stebuklingu veidrodėliu rankoje. Veidrodėlio mostai vis kvietė ir kvietė visų grupių ugdytinius sveikinti savo mamytes. Vaikučiai šoko, dainavo, deklamavo kupinais meilės žodžiais džiugindami savo mamytes.

Šventės pabaigoje ugdytiniai kartu su mamytėmis sudainavo dainą ir įteikė joms savo rankomis pagamintas dovanėles.

Vyresnioji mokytoja Elė Oniūnienė