Netradicinė savarankiško ugdymo(si) diena

     Spalio 7 dieną gimnazijos mokytojai vyko į Birštone vykusį teorinį praktinį užsiėmimą „Komandinis darbas ir lyderystė“, todėl mokiniai liko be mokytojų… Tačiau nenuliūdo, nes tądien kontaktinių pamokų nebuvo: buvo vykdomi įvairūs trumpalaikiai projektai ar tyrimai. Štai penktokai rinko žinias apie senuosius ilgio ir svorio matus Lietuvoje, atliko tyrimą apie tėvų ir senelių šeimas, jų vaikystės džiaugsmus ir rūpesčius. Vyresniųjų klasių mokiniai rašė laišką mokytojui anglų kalba. Dailės, gamtos mokytojai siūlė mokiniams pasigrožėti spalvotu rudeniu ir gražiausias akimirkas fiksuoti nuotraukose, juk gamta- vaistas ir kūnui, ir sielai.

     Mokiniai, vėl susirinkę į klases, vienas per kitą pasakojo apie patirtas sėkmes, atradimus, net nutikimus, džiaugėsi veiklų vertinimu.

Vaida Pašiūnienė, mokytoja