Respublikinis dailės konkursas

RESPUBLIKINIO 1-10 KLASIŲ MOKINIŲ IR MOKYTOJŲ EKOLOGINIŲ KŪRYBINIŲ DARBŲ STEAM KONKURSAS-PARODA „IŠ ŽEMĖS GILYBIŲ GYVYBĖS ŽYDĖJIMAS“

Konkursas-paroda vyksta 2022 m. balandžio 19 d. – gegužės 30 d.

Konkurso tikslas – ruošiantis šv. Velykoms padėti 1-10 klasių mokiniams pažinti krikščioniškąsias vertybes bei ugdyti meninę raišką ir kūrybiškumą, puošiant gamtinėmis medžiagomis klasės, mokyklos erdvę, gaminant ekologišką velykinę šventinę atributiką tema „Iš žemės gilybių gyvybės žydėjimas“.

Konkurse dalyvavo 5 klasės mokiniai. Jie paruošė darbą iš gamtinės medžiagos ir spalvoto popieriaus „Sužydėjo“. Šis darbas skelbiamas FB Gyvybės Žydėjimas, sudaryta dalyvių darbų knyga. Mokiniai apdovanoti padėkos raštu. Mokinius konkursui paruošė dailės mokytoja M.Andriukaitienė.

2022-05-18